Deň športu – galéria
11. septembra 2018
Chorvátske dobrodružstvo (foto + video)
18. septembra 2018

Svetový deň prvej pomoci…

…sa traduje na druhú septembrovú sobotu v mesiaci. Pri tejto príležitosti zorganizoval miestny spolok Slovenského červeného kríža vo Veľkom Krtíši dňa 6. septembra 2018 odber krvi. Už siedmy rok sa naši žiaci zúčastňujú jednotlivých odberov, kde spolu s p. Ubrankovičovou  zabezpečujú zdravotnícky dozor. F. Priškin z 2. B a S. Kováčiková zo 4.B oboznamovali ľudí s postupom odberu, merali fyziologické funkcie, zapisovali rôzne údaje a najmä poskytovali psychickú podporu. Poďakovanie patrí aj Simonke, ktorá sama prispela ku odberu krvi. Sme radi, že aj takouto cestou sa naši žiaci stávajú zdravotníkmi celým srdcom…

Zároveň Vás ostatných pozývame k odberu krvi – ktorý sa uskutoční v priestoroch našej školy 8. októbra 2018 od 8. 00 hodiny a taktiež v priestoroch nemocnice v stredu 26. septembra 2018 a 3. októbra 2018 v čase od 6. 30 hod. Vopred ďakujeme.

M. Sekulová

Show Buttons
Hide Buttons
error: Tento obsah je chránený!