Slovenčina v knižnici
7. decembra 2022
Wau – exkurzia na 1
9. decembra 2022

Ako si vybrať školu?

Nevieme koľkým presne sme pomohli s odpoveďou na túto otázku, ale keď niekto z deviatakov uvažoval nad výberom našej školy a 6-teho 12-ty sa sa zúčastnil našeho DOD určite sme ho utvrdili v správnosti výberu. Ak prišiel niekto len zo zvedavosti, alebo len aby sa ulial z vyučka – tak tomu sme život asi skomplikovali tým, že musí uvažovať nad ďalšou možnosťou. V našej škole sa mu totiž muselo páčiť. Slávnostná atmosféra priam sršala z otvorených dverí školy po celý deň a všetci sa činili ju návštevníkom predstaviť v čo najkrajšom svetle Hlavná vďaka za prípravu a realizáciu patrí našim štvrtákom, p. prof. Sekulovej, Czakovej, Drugdovej, Matúškovej Jánošíkovej, Čemanovej, Hergelovej, Murín a ďalším, ktorí prispeli k tomu aby sa záujemci o štúdium , ich rodičia a výchovní poradcovia u nás cítili skvelo. A čo ak ste to prepásli? 20-teho máte druhú šancu!