Spoločný menovateľ mesiaca marec: KNIHA
2. apríla 2019
Striebro z Regionálnej súťaže v poskytovaní prvej pomoci
11. apríla 2019

Odpady, kŕčové žily, karcinóm prsníka, internet….

……… s týmito témami sme my, tretiaci, reprezentovali našu školu na krajskom kole  41. ročníka Stredoškolskej odbornej činnosti, ktoré sa konalo 5. apríla 2019 na pôde Strednej priemyselnej školy dopravnej vo Zvolene.

Slávnostné otvorenie sa konalo v kultúrnom dome vo Zvolene, kde organizátori súťaže všetkých zúčastnených pekne privítali, súťažiacim popriali veľa šťastia pri ich obhajobách prác a boli predstavení členovia komisií z rôznych odborov. V každom z nás sa rozbúchalo srdce. Boli sme napätí a nervózni.

Súťažili sme v rôznych odboroch:  01- odbor voľný čas,  05- životné prostredie a geografia,  06- zdravotníctvo, farmakológia.

A kto súťažil?

Odbor 01- Voľný čas – Bianka Magicová /3.B /, Emma Sekulová  /3.B /,

Odbor 05 – Životné prostredie, geografia – Martin Smerek  /3.B /,

Odbor 06-  Zdravotníctvo, farmakológia – Natália Markotánová /3.A /, Natália Molnárová /3. A/ , Lenka Martinská / 3.B /

Všetci sme počas prehliadky prác nadobudli nové skúsenosti v prezentácií žiakov iných škôl.

Touto cestou by sme sa chceli  veľmi pekne poďakovať našim konzultantom  za odbornú prípravu, ktorá nám dala veľa do života a za príležitosť reprezentovať našu školu. Aj keď sme nevyhrali, potešilo nás hodnotenie komisií, ktoré pochválili úroveň našich  prác a prezentácií.

Bianka Magicová   3.B

Show Buttons
Hide Buttons
error: Tento obsah je chránený!