
The End
27. júna 2025Nezabudnuteľný Teambuilding v Tatrách

Kolektív učiteľov a zamestnancov školy si v prvých júnových dňoch doprial zaslúžený oddych a spoločné chvíle mimo školských lavíc v krásnom prostredí Tatier. Program bol bohatý na kultúru, poznanie i dobrodružstvo a zanechal v nás všetkých silné dojmy.
Prvý deň – história a duchovno
Náš výlet sme začali návštevou krásneho mesta Levoča, ktoré dýcha históriou na každom kroku. Obdivovali sme námestie, renesančné domy a najmä vzácny Kostol sv. Jakuba, kde sa nachádza svetoznámy neskorogotický oltár Majstra Pavla – najvyšší drevený oltár na svete.
Po duchovnom i umeleckom zážitku sme vystúpili na Mariánsku horu, významné pútnické miesto. Z vrcholu sme si vychutnali pokoj, nádherné výhľady a chvíľku spoločného ticha – ideálny priestor na oddych a stíšenie mysle.
Druhý deň – chuť Tatier a adrenalín na vode
Druhý deň nás čakal netradičný zážitok – návšteva výroby obľúbeného nápoja Tatratea. Mali sme možnosť nahliadnuť do tajomstiev jeho výroby, spoznať jeho históriu a, samozrejme, aj ochutnať rôzne druhy tohto originálneho slovenského likéru.
Popoludní sme si poriadne zdvihli adrenalín pri raftingu v Červenom Kláštore. Zostup po rieke Dunajec bol plný smiechu, striekajúcej vody a tímovej spolupráce. Tento zážitok nás nielen osviežil, ale ešte viac stmelil ako kolektív.
Boli to spoločné chvíle, na ktoré nezabudneme Celý teambuilding bol nielen o zážitkoch a poznávaní krás Slovenska, ale predovšetkým o utužovaní vzťahov, vzájomnom porozumení a načerpaní novej energie.
Odchádzali sme domov s úsmevom, dobrými spomienkami a s pocitom, že patríme do skvelého tímu.






































































































































