NA SHLEDANOU KARLOVY VARY
18. júna 2022
Vybalení záchranárskymi brašnami…
21. júna 2022

Premiéra pri darovaní krvi vo Veľkom Krtíši

Svoju premiéru pri darovaní krvi zažili žiačky 3.A triedy– Kristína Tóthová a z 3.B – Silvia Stojková, a po druhýkrát Sofia Homolyová a Bianka Planková. V spolupráci s miestnym spolkom SČK vo Veľkom Krtíši a s výjazdovou mobilnou jednotkou NTS z Banskej Bystrice zabezpečovali zdravotnícky dozor. Už desiaty rok sa naši žiaci zúčastňujú jednotlivých odberov, kde spolu s p. Ubrankovičovou – predsedníčkou Miestneho spolku SČK vo Veľkom Krtíši , pomáhajú pri rôznych úlohách. Darovanie krvi sa stalo najmä vďaka Mgr. Murinovej a PhDr. Sekulovej na našej škole dlhoročnou tradíciou. Aj na budúci týždeň, v stredu 22. júna 2022, sa opäť vyberieme do priestorov VšNsP v Lučenci a so žiakmi absolvujeme odber krvi. Všetkých, ktorí sa môžu zúčastniť a spĺňajú kritériá odberu (odkaz na www.ntssr.sk) srdečne pozývame…