Aj deti dokážu zachrániť…
7. septembra 2023
„Nezabudnutí susedia“
12. septembra 2023

„Jeden za všetkých, všetci za jedného.“

V tomto duchu sa niesol dnešný športový deň na našej škole. Po úvodných informáciách od pána riaditeľa, si žiaci ôsmich tried zmerali svoje sily v šiestich disciplínach. Svoju mušku si vyskúšali v elektronických šípkach, silu v preťahovaní lana a tlačení valca, koordináciu v skákaní vo vreci,rýchlosť v štafetovom behu a postreh vo volejbale. Tiekol pot aj krv, odreli sa kolená aj lakte, boli slzy aj smiech. Nevadí! Aj tak to stálo za to. Víťazom samozrejme blahoželáme. Tí najusilovnejší spomedzi nás si okrem dobrého pocitu a diplomu odniesli aj voňavú pizzu. Za návštevu ďakujeme aj našim absolventom, ktorí si spomenuli na krásne časy strávené na našej škole. Tešíme sa na ďalší ročník športového dňa.

Výsledky:

1.miesto – 4.A

2. miesto – 2.B

3. miesto – 3. A

4. miesto – 4.B

5. miesto – 1.B

6. miesto – 3.B

7. miesto – 2.A a 1.A