„Ahoj, len som ťa chcel počuť…“ Dni Nezábudiek 2022
10. októbra 2022
Skvelý #ErasmusDays na SZŠ…
13. októbra 2022

Bežíííííme….tentokrát nie do školy 😊

Dňa 12. októbra 2022 sme sa zúčastnili okresného kola v cezpoľnom behu žiakov a žiačok základných a stredných škôl, ktoré sa konalo v dedinke Divín. Na okresné kolo prišlo niekoľko základných škôl a len dve stredné školy.  Spolu cez 90 súťažiacich bolo rozdelených do 4 kategórií- ZŠ dievčatá, ZŠ chlapci, SŠ dievčatá a SŠ chlapci. Našu školu  reprezentovali žiačky  Nina Antalová, Nikoleta Šnapková z II. A triedy a žiačka Daniela Stieranková zo IV. A triedy. Trať mala 1 kilometer a naše reprezentantky- stredoškoláčky čakali až tri kolá. Súťaž pre zranenia predčasne museli ukončiť dve žiačky. Avšak Nina Antalová vybojovala pre našu školu krásne druhé miesto. K umiestneniu gratulujeme a zároveň dievčatám ďakujeme za reprezentáciu školy.