Opäť postup na celoslovenské kolo v SOČ!
2. apríla 2023
Naša ocenená Marika
4. apríla 2023

Dať guľu učiteľovi …

Viete si predstaviť, že vlastnému učiteľovi dáte „5“ alebo ho pošlete za dvere, lebo vyrušuje?  28. marec patrí už tradične sviatku učiteľov. V rámci tohto sviatku sme zrealizovali týždennú akciu s názvom „Všetko naopak“. Naši žiaci si mohli prvýkrát vyskúšať povolanie učiteľa a sadnúť si za katedru a naopak. My učitelia sme sa preniesli v čase späť a sadli sme si do školských lavíc. Naši žiaci sa zhostili novej roly priam bravúrne. Príprava na vyučovaciu hodinu, skúšanie vlastných spolužiakov i učiteľov, vedenie hodiny prinieslo so sebou množstvo zaujímavých a zábavných situácií. A učitelia??? Tí si vychutnali každú minútu v koži súčasného tínedžera. A čo dodať na záver??? Nám učiteľom bolo vynikajúco a žiaci, tí sa presvedčili o náročnosti tohto povolania. A mnohí sa utvrdili, že si vybrali správne svoju budúcu profesiu. Viac o akcii sa dozviete z fotiek 😊.