„Knihy sú pre ľudí tým, čím sú pre vtákov krídla. “ John Ruskin
31. marca 2023
Dať guľu učiteľovi …
2. apríla 2023

Opäť postup na celoslovenské kolo v SOČ!

Víťazi školských kôl SOČ sa zúčastnili krajského kola v obhajobe stredoškolskej odbornej činnosti, ktorá sa konala  31. marca 2023  na Strednej priemyselnej škole dopravnej vo Zvolene. Našu školu reprezentovali štyri práce v dvoch súťažných kategóriách.  Významný úspech dosiahli  Monika  Horváthová a Martina Machavová , ktoré sa umiestnili  na druhom mieste v súťažnom odbore 06 – Zdravotníctvo a farmakológia.  Ďalej sa na krajskom kole zúčastnili žiaci z 3.A triedy Zuzana Kaločaiová, Laura Vašašová, Ladislav Gregor, Marcela Oláhová a z 3.B triedy Richard František Jarolímek .

Veľké ďakujem patrí  našim konzultantom za odbornú prípravu, ktorá nám dala veľa do života a za príležitosť reprezentovať našu školu. 

Všetkým žiakom zapojeným do súťaže ďakujeme za úspešnú reprezentáciu a postupujúcim želáme veľa úspechov na celoslovenskom kole súťaže. 

Richard František Jarolímek 3.B