Ako prebudiť mozog 
7. júna 2024
Striebro zo súťaže ,,Zdravotník v akcii“ je doma!
9. júna 2024

“V Portugalsku, pri Atlantiku, nie je čas na polemiku.”

Nadšenie z blížiaceho sa letu do Portugalska sa prejavilo už v aute cestou na letisko v skorých ranných hodinách radostným spevom. Už táto cesta naznačovala, že pôjde o úspešnú realizáciu zahraničnej stáže vďaka Erasmus+ s odletom 2.6.2024. Polemika tu priestor nemá,  všetci sme sa zhodli, že nám je tu spolu s našimi pani učiteľkami Stankou a Angelikou skvele.

Na miestne zvyky a kultúru sme si zvykli rýchlo a sme tu veľmi šťastní. Mesto Montijo je krásne a je tu mnoho rôznych zaujímavých miest, budov, ktoré sme si už stihli obzrieť a celkovo portugalská kultúra a spoločnosť nám všetkým vyhovuje. Získavame tu nové skúsenosti, tvoríme nové priateľstvá a zároveň spoznávame krásy krajiny. Na prax sme rozdelení do dvoch skupín. Jedna pracuje v Lar Montepio – Peťa, Hanka, Viki a Karin a druhá v je v AGMR Saúde Senior – Marek, Miška a Evka.

Veríme, že všetko ostane tak super ako doteraz a keď prídeme, tak sa s vami všetkými podelíme o naše zážitky a skúsenosti.  Vaši tretiaci, portugalskí Erasmáci. Obrigado